Co je to stínící technika?

Stínící technika je obecný pojem pro stínění interiéru a exteriéru.

Pro interiér Vám nabízíme tyto produkty:

žaluzie (hliníkové, dřevěné, bambusové), rolety (látkové, římské, speciální), posuvné panelové stěny (látkové – pratelné i bezúdržbové), vertikální žaluzie(látkové, plastové,dřevěné), záclony a závěsy (od voálových až po blackoutové), plisse (rovné i atypické), duette (rovné i atypické) a kolejnice i garnýže (hliníkové, dřevěné, speciální).

Pro exteriérové stínění Vám nabízíme tyto produkty:

venkovní žaluzie (lamela tvaru C, Z a S), venkovní rolety (hliníkové i plastové), pergoly (s posuvnou střechou i s naklápěnou lamelou), slunečníky(samostojné i kotvící), sítě proti hmyzu (pevné, rolovací, posuvné, plisované, dveřní). Venkovní látkové rolety (na lanko, v zipu), markýzy (kazetové, polokazetové, samostojné), sluneční plachty (samostojné i kotvené k fasádě), posuvné paravany (látka,dřevo, hliník), garážové vrata (sekční, rolovací i výklopné).

Máme pro Vás připraveno bohatou nabídku od nejlevnějších produktů ( pořád ale ve vysoké kvalitě materiálů) až po nejnovější designové trendy a nejluxusnější materiály. Je to jen na Vás, pro co se rozhodnete. S výběrem vhodného stínění Vám samozřejmě pomůžeme. Vše technicky připravíme a namontujeme.

Speciálně pro zákazníky, kteří hledají výjimečné a individuálně řešené produkty, jsme připravili sekce interiér EXCLUSIVE a exteriér EXCLUSIVE. Zde jsou nachystány nejvybranější stínící systémy, které jsou přes svou noblesu technicky dokonalé, snadno ovladatelné a na míru zpracované přesně podle požadavků zákazníka. Naše služby využívají, majitelé rodinných domů, bytů, provozovatelé komerčních prostor i developerské společnosti. Spolupracujeme s architekty i projektanty. Podílíme se už na přípravě projektů, úzce spolupracujeme se stavebními společnostmi a to jak při menších, tak i větších stavbách a projektech.

Spolupráce se zákazníkem začíná bezplatnou osobní konzultací a zaměřením od našich specialistů. Pokračuje návrhem řešení, realizací, doporučením údržby, záručním a pozáručním servisem. Služby vždy upravujeme podle individuálních potřeb a přání našich zákazníků.

Poskytujeme:

 • komplexní produktové řady vysoce kvalitní interiérové i exteriérové stínící i zatemňující techniky
 • širokou škálu podlah, tapet a designových doplňků
 • autorizovaný prodej a odbornou montáž celého našeho sortimentu
 • sami si vybíráme, školíme a odborně vedeme tým vlastních zaměstnanců
 • jsme připraveni na realizace vámi požadovaných atypických provedení
 • spolupráci zahajujeme ještě před realizací projektů
 • spolehlivý, rychlý servis a následné péče o námi montované výrobky po celou dobu jejich životnosti, je samozřejmostí
 • naše produkty vám předvedeme v showroomech v OstravěBrněPraze Bratislavě

Jaké jsou postupné kroky spolupráce?

 • poté, co projevíte zájem o naše produkty, sjednáme s Vámi osobní konzultaci v jednom z našich showroomů nebo na Vámi vybraném místě
 • následuje zpracování návrhu řešení a jeho konzultace
 • po Vašem souhlasu následuje zaměření našimi techniky
 • provedeme kalkulaci ceny a detailně ji s Vámi odsouhlasíme
 • následuje realizace projektu našimi odborně vzdělanými a zkušenými zaměstnanci
 • rychlý a spolehlivý záruční a pozáruční servis poskytujeme jak v zákonných, tak prodloužených lhůtách
ноутбуки 42day.kh.ua супермаркет классооо полигонникас ресторанvsemsmart раскрутка интернет-магазина киевцели prинтернет реклама гостиницузнать рейтинг сайтадепутат лобановскийноутбук asusполиграф при приеме на работусколько стоит пройти детектор лжи в Харьковепародонтит тяжелой степенивзлом контактаполигон оооspanish translation servicehtc m9как подать объявление в интернетестоматологические услугиуправление яхтойкурорты хорватии отзывыстратегии развития компаниииндексация гуглкупить кольцеброс детскийвзлом майл русоздание визиткиtranslate english germanbiol.com.rutranslate english to spanish theкисточка для пудрыкак делают чистку зубовyeella отзывыЯндекс Минусинск — грозный аналог Пингвина?Фильчаков прокурор харьковатуры на горнолыжные курортысправка кэк формаtravelling in russia advicemosoblburenie