Nevíte si rady se zastíněním?

Nevíte si rady se zastíněním prostoru, pokoje, kanceláře, restaurace či baru?
Pomůžeme Vám se v této oblasti orientovat a následnou zakázku zrealizovat.

Připravili jsme pro Vás tipy podle místnosti, které chcete stínit a prostředí, ve kterém
se pohybujete.

 

Dům – exteriér
Obecně platí, že nejlepší ochrana proti slůnci je z exteriéru a tady se nabízí tyto varianty stínění:
Venkovní žaluzie – plynulá regulace naklápěním lamel (nedoporučuje se na hory nebo místa kde hodně fouká).  Jsou již i bezpečnostní typy venkovních žaluzií. více
Venkovní rolety – hliníková lamela vyplněna pěnou, lamely nelze naklápět, ale lze vytvořit větší tmu
než u venkovních žaluzií. Doporučují  se tam, kde hodně fouká, či tam kde je třeba mít pocitově větší bezpečí. více
Zipové rolety – venkovní látka, která také sníží teplo v interiéru, uzavřena v zipu je odolná proti větru
a umožňuje až 6metrů šíře z jednoho kusu. Stále více se objevující u moderních domů. více
Posuvné paravany – látka, hliník nebo dřevo – moderní exteriérové stínění!

Dům – interiér
Obývací pokoj – mějme na paměti soukromí a pohodlí tohoto prostoru. Zda-li Vám bude svítit na televizi, jestli chceme mít ovládání elektrické či manuální, popř. zda chceme mít materiály pratelné či omyvatelné.

Mezi pratelné produkty můžeme zařadit záclony a závěsy. U záclony a závěsu nejde jen o výběr látky a barvy, ale především o výběr správného způsobu řasení a o výběr vhodné kolejnice nebo garnýže.
Dalším produktem, který lze bezpečně vyprat je římská roleta. I u tohoto produktu je důležité šití a dobře zvolený typ římské rolety – typů šití je více než deset a na základě správného výběru – docílíte ideálního zastínění.

Mezi omyvatelné produkty řadíme interiérové žaluzie. Správně zvolený typ žaluzie Vám usnadní spoustu starostí. Důležitým faktorem je výběr horního profilu žaluzie. Pokud obýváte prostory, kde se nesráží voda a vlhkost použijete horní  profil FE – válcovaný plech, je to nejlevnější varianta na trhu.
Pokud budete vědět, že je v této místnosti větší vlhkost použijte nosník AL – extrudovaný hliník.
Typy a možností provedení žaluzií, designu a ovládání je již mnoho. I v tomto segmentu se dají vykouzlit neskutečné krásné a levné realizace. Provedení bambusové, dřevěné i klasické hliníkové lamely.
Řešíte-li větší prosklené plochy řešením jsou vertikální žaluzie(materiál lamel- látka, plast i dřevo) máme NÁDHERNÉ VZORNÍKY těchto lamel. Budete překvapeni. Popř. posuvnými látkovými stěnami (panelkami). Pokud chcete plynule regulovat světlo, máte možnost použít speciální látkové rolety DEN a NOC  a to Twintex, Twinrollo popř. Silhouett či Rafinesse(nahrazují záclonu i závěs). Produkty které jsou vhodné přímo na sklo jsou také plisse a duette.( I tady je možnost provedení den a noc. Zeptejte se nás, jak to provedeme).
Tyto produkty Vás překvapí funkčností a vlastnostmi.  Jsou to moderní prvky vhodné do jakýchkoliv prostor.

 

Ložnice – klidný spánek je zárukou pohody a úspěchu všech lidí.
Chcete mít v místnosti tmu nebo Vám stačí neprůhledné materiály?
Záclony a především správně zvolený závěs je v této místnosti velmi důležitý.
Pokud chcete mít pohodlný a klidný spánek doporučujeme látky s označením DIMOUT a BLACKOUT.
Tyto látky jsou neprůhledné – DIMOUT a zcela temnící BLACKOUT (neprosvitnou ani sluneční paprsky).  Pěkné a účelné stínění zaručí také produkty TWINROLLO, SILHOUETTE, ŘÍMSKÁ ROLETA.
Krásné kombinace vytvoří také: ŘIMSKÁ ROLETA + ZÁVĚS, interiérová roleta + záclona, PLISSÉ + DUETTE. Chcete mít maximální komfort, dodáváme produkty s dálkovým ovládáním.

 

Dětský pokoj – je obdobou ložnice, ale i tu zvažte určité priority. Především věk dítěte a za jak dlouho chcete případné stínění vyměnit!!! Pokud uvažujete o zácloně a závěsu, vždy Vám do budoucna zůstane kolejnice či garnýž – látky můžete měnit.
Takovým nejlevnějším základem jsou hliníkové žaluzie. My Vám rádi také doporučíme produkty: látkové rolety, twinrollo, plissé i duette.
Pro menší děti určitě doporučujeme produkty určené přímo pro montáž na sklo!!
Nejsou v dosahu dětí a jen tak brzy je nezničí! Chcete mít NOC i přes den, navrhneme Vám vhodné kombinace produktů.
Je pro Vás důležité bezpečí a pohodlné ovládání – využijte také dálkové ovládání produktů!

 

Kuchyně – máte okno u dřezu a cáká Vám tam Voda? Využijte produkty plissé nebo duette, nebudete litovat. Snesou vodu a ještě se dají variabilně ovládat. Chcete koukat ven a nechcete byt viděni? Tyto produkty jsou právě pro Vás! Chcete nejlevnější variantu? Hliníkové žaluzie s hliníkovým profilem.

 

Koupelna – obdoba kuchyně produkty PLISSÉ, DUETTE a hliníkové žaluzie s hliníkovým profilem. Zajistí pohodu a odcloní zvědavé pohledy z okolí. Pokud máte koupelnu větších rozměrů, můžeme ještě doporučit interiérové látkové rolety, roletu Twinrollo popř. voálovou záclonu.

 

Bazén – můžete –li, myslete dopředu na exteriérové stínění a to venkovní žaluzie, venkovní rolety nebo stále více používané venkovní zipové rolety (až 6 metrů šíře z jednoho kusu). Pokud Vám to exteriér nedovolí, jsou produkty typu plissé, duette, interiérové látkové rolety a vertikálních žaluzie, které mají speciální úpravu a jsou vhodné pro styk s vodou a vlhkostí. Zajímavým produktem jsou plastové vertikální žaluzie, které máme ve vzorníku s různou perforací a jsou opravdu zcela omyvatelné a velmi designově vhodné. Chcete-li zastínit venkovní  vířivku nebo bazén využijte systému našich pergol, které lze dovybavit skly,posuvnými paravany popř. látkovými roletami. Pergoly Vám vytvoří dokonalý prostor pro Vaše pohodlí.
Terasa – prostor kde trávíme spousty času a chceme vychutnávat pohodu. Dobře si rozmyslete jak často chcete na terase pobývat a k čemu má sloužit. Dříve velmi oblíbené markýzy, se nahrazují moderními systémy pergol.
A to buď pergolami s naklápěcími lameli nebo pergolami s posuvnou látkovou střechpu se zcela nepromokavými vlastnostmi . Tyto typy pergol lze dovybavit dalšími doplňky a vytvořit si tak zimní zahradu.
Pergoly se dají osadit látkovými clonami, vyhříváním pro delší sezónu, obehnat posuvnými skly, paravany, popř. dovybavit hudbou a osvětlením. Tyto moderní pergoly mají u většiny hliníkových typů sofistikovaný odvod vody, který je sveden do stojen pergol. S našimi pergolami můžete využívat prostor i 9 měsíců v roce. Navrhneme správný typ pergoly, popř. položíme i venkovní terasu. Pergoly jsou samostojné i s možnosti kotvení k domu, či nějaké opoře. Pokud řešíte jen stín a při mírném dešti již terasu neužíváte stačí Vám markýza. Pozor pokud se Vám točí v pozdních hodinách slunce, využijte naši nabídky markýzy s elektrickým volánem, který se spustí z koncového ramene dolů a zamezí nepříjemným slunečním paprskům.

 

 

Technická místnost, garáž – prostory, kde se drží více prachu a proto volte produkty, které jsou omyvatelné, popř. pratelné. Určitě dobrou službou budou hliníkové žaluzie s extrudovaným profilem, omyvatelné látky plissé, popř. látkové interiérové rolety s pogumovanou látkou.

 

Restaurace, bary a kavárny – jsou prostory, kde se chtějí klienti cítit dobře, uvolněně a pomalu jako doma. Dbejte na zútulnění těchto prostor.  Toho docílíte určitě záclonami, závěsy popř. římskými roletami. Máme pro Vás speciální konfigurátor, pomocí kterého si můžete měnit barvy vzorů látek i jejich podkladů. Staňte se designérem a vytvořte si dokonalou představu ODKAZ .
Preferujete technické materiály? Pak jsou nasnadě interiérové látkové rolety (bohatá kolekce všech barev i vzorů), rolety Twinrollo popř. Silhouette a variantou je i plissé. Máte venkovní posezení a nechcete ztrácet hosty, když začne pršet? Použijte variabilní pergoly a prodlužte si sezónu. Pergoly nepropustí vodu a můžete regulovat sluneční paprsky. Pergoly zajistí pohodlné posezení hostům a Vám zajistí ochranu nádobí a posezení.

 

Kanceláře – berte na vědomí, že podstatnou část Vašeho života strávíte prací. Proto je velmi důležité mít pohodu a slušné stínění i v těchto prostorách. Pokud můžete využijte venkovní stínění, nejlépe venkovní žaluzie – kde si dovedete lamelu naklápět a plynule regulovat světlo a snížíte teplotu. Pokud chcete levné a rychlé řešení obdobou jsou interiérové žaluzie, ale nesníží Vám již teplotu v interiéru.
Podle typů kanceláře lze vybrat řadu funkčních produktů. Namátkou designová kolekce látek pro vertikální žaluzie. Omyvatelné produkty plisse či interiérové rolety. Pro zasedací místnosti kvalitní látky na závěsy. Důležitou součásti je také výběr ovládání. Chcete-li si vytvořit pohodu k práci rádi Vám s návrhem pomůžeme.

 

Otravuje Vás hmyz? Nemusí – máme řešení v obrovské škále typů sítí. Doporučujeme obzvlášť pro posuvná okna – sítě plissované, popř. elektrické.

Pošlete nám foto prostoru který chcete stínit a my Vám zdarma navrhneme řešení.

Nebo volejte na 737 243 862!

[contact-form-7 id=“2499″ title=“nevite-si-rady-se-stinenim“]

инжиниринг илобановский александрnikas ресторанkorrespondent.net лобановский харьковvsemsmart.ru объявления в гуглепродвижение товара в социальных сетяхреклама банерчто делать если взломали аккаунт в инстаграмtranslate dutch to english websiteВладимир мунтян пастор биографияcтоматологиярегистрация сайта в интернетесайт отзывовcrm системаКейс по SEO-продвижению сайта турфирмыtranslation agencyмоситалдентКак анализ ссылок помогает отделатья качественные ссылки от не подходящих. Аналитики и палево тем.детектор лжи как называетсяконтекстная реклама сайтасамсунг планшет ноутбукзаправка лазерного принтерао отзывырейтинг стоматологических клиникпроверка позиции сайта по ключевым словаміграшкові машинкиКомпания Ингейтсайт: promo.ingate.ruпочтоломoptions mfxлечение в германии отзывы форумОлександр Фільчаков прокуроркак торговать на олимп трейдпланшеты wacom купитьсотовый телефон самсунг в металлическом корпусенедорогой планшет с 3g