interstil F1 – Design kráčí s dobou 

Příklon k jasné linii. Profil drží látku zdánlivě beztížně a nechává ji vznášet se po celé šířce. Ucelené řešení bez kompromisů – silné a elegantní zároveň.

F1 je výsledkem dlouhého procesu, na jehož počátku byl úkol, nalézt nový závěsný systém pro panelové stěny vyznačující se skutečně čistým stylem. Výsledek byl několikrát oceněn mezinárodními cenami za design. Naprosto jednoznačný posudek.

Tento systém se prezentuje jako filigránský, stejně tak sebevědomý jako zdrženlivý. Stropní varianta tohoto stylově čistého závěsného systému pro panelové stěny bezpečně stylově zapadá do designově orientovaného prostředí. Přesným uspořádáním jednotlivých profilů vzniká výrazná výrobková architektura. S lehkostí kopíruje F1 velkoryse dimenzované prostorové struktury a vyhovuje nárokům na nadčasovou eleganci.

F1 Zatěžovací profil
Jako optický protějšek je zatěžovací profil F1 s horním profilem v dokonalé rovnováze. Elegantní olemování – pro každou látku. Promyšlený až do posledního detailu a jako vyrobený z jednoho kusu. Díky bočnímu sražení hran jsou jakékoliv koncovky zbytečné. Kluzná vložka ze zadní strany eliminuje hluky způsobené škrábáním a nárazy.

Kvalitně zpracované doplňky zjemňují F1 v detailu. Stylově čistý design profilu je ideálním pozadím pro tuto malou inscenaci. Ať už jako malý solitér nebo jako protikus vůči objektu v prostoru lze sponky bez problémů umístit na libovolné místo na profilu.

Oblast použití

  • Běžná okna
  • Velká okna, prosklená průčelí

K dispozici v barvách 

  • Hliník
  • Ušlechtilá ocel

Co je dobré vědět 

  • Nově vyvinutý kluzný prvek panelu umožňuje snížit pojezd panelu o 5cm a tím pádem použít osvědčené upevnění panelu pomocí suchého zipu.
  • Jediným cvaknutím zmizí pojezd panelu opět za profilem – a s ním i všechny rušivé efekty upevnění panelu na pojezdu.
отзовикe-rentier.org травел лобановский александрлобановский александрkontur yamalраскрутка сайта этопоисковые системы америкиnotebook i7Orgpointfrench translation french to englishмихаил безлепкин риэлторпескоструй каталогкак возник израилькакой компьютер лучше для игрстоматологическая клиникапрофессиональные кейсы для косметикиkiddsy отзывыникас адресаб уинтернет магазин купитьлобановский александр досьетрансформер роботооо полигонwobsштатив для видеокамеры купитьукладка фанерыалександр лобановскийлобановский александрwhere is sochi in russiaПолулюкс 2-х местныйгде можно купить процессор для ноутбуканасосная станция для дачи