Sluneční plachty

Sluneční plachta poskytuje ochranu před sluncem a lehkým deštěm a je velice odolná proti nepříznivým vlivům venkovního prostředí.

Konstrukce slunečních plachet je vyrobena z hliníku s povrchovou úpravou. Jako látka pro sluneční plachty se používá ACRYL. Konstrukce slunečních plachet je uchycena ke sloupům, nebo k dostupnému úchytnému bodu, většinou ke zdi. Uchycení slunečních plachet lze také dle potřeby kombinovat tzn., že některé ze stran jsou uchyceny ke zdi a některé ke sloupům kotvených do země.

 

  • Flexibilita a možnost použití této exkluzivní sluneční plachty nemá i díky variabilitě různých způsobů uchycení téměř žádné hranice a přizpůsobí se každé situaci.
  • Díky použití vysoce kvalitních materiálů a spolehlivého pohonu může tato sluneční plachta zastínit až 52 m2.
  • V základní výbavě této sluneční plachty je motor s dálkovým ovládáním a automatikou na slunce-vítr pro maximální komfort a bezpečí
  • Plachtu je možné ukotvit do země na sloupy, popřípadě na stávající stavební prvky, např. stěna, sloupek atd..
  • Konstrukce této sluneční plachty je z hliníku lakovaného v 50 barvách (včetně strukturovaných) ze vzorníku pro markýzy v základní ceně, za příplatek v libovolné barvě ze vzorníku RAL.
  • Pro tyto sluneční plachty si můžete vybrat látku z více než 90-ti odstínů jednobarevnách akrylových látek, za příplatek z látek ACRYL PERFORA, ACRYL All Weather a REFLECT.
документооборотооо полигонникас официальныйmfx brokerооо полигонonline translatorсоздать свою одежду онлайноптимизация сайта блогset analysisдетектор лжи цена проверкилобановский депутатdrivemir.ruноутбук защищенныйработа в системе электронного документооборотаимпланты нобельноутбук лучшийустановка windows 8 на ноутбуккупить машинку для катанияпланшет wacom купитьпрофессиональные штативывопросы при прохождении полиграфаигрушечный поездмихаил безлепкин органыРосгигиеническая чисткапроверить безопасность сайтаcтоматологиячистка камней ультразвукомДанильченко Юрий Брониславович Харьковкак получить справку в бассейн взросломудверирегионовлучший смарт телевизор samsungкупить крючки