Markýzy

Jsou ideální a jednoduché východisko pro zamezení vstupu tepla a světla do místnosti aniž by zabránila možnosti výhledu ven.  Technické řešení a způsob upevnění umožňují v místnosti větrat. Markýza je vyrobena ze síťoviny, která je ze skleněného vlákna obaleného plastem. Vhodným řešením je kombinace markýzy s jakoukoli vnitřní roletou nebo žaluzií.

Plachty

Sluneční plachta poskytuje ochranu před sluncem a lehkým deštěm a je velice odolná proti nepříznivým vlivům venkovního prostředí.

Konstrukce slunečních plachet je vyrobena z hliníku s povrchovou úpravou. Jako látka pro sluneční plachty se používá ACRYL. Konstrukce slunečních plachet je uchycena ke sloupům, nebo k dostupnému úchytnému bodu, většinou ke zdi. Uchycení slunečních plachet lze také dle potřeby kombinovat tzn., že některé ze stran jsou uchyceny ke zdi a některé ke sloupům kotvených do země.

 

  • Flexibilita a možnost použití této exkluzivní sluneční plachty nemá i díky variabilitě různých způsobů uchycení téměř žádné hranice a přizpůsobí se každé situaci.
  • Díky použití vysoce kvalitních materiálů a spolehlivého pohonu může tato sluneční plachta zastínit až 52 m2.
  • V základní výbavě této sluneční plachty je motor s dálkovým ovládáním a automatikou na slunce-vítr pro maximální komfort a bezpečí
  • Plachtu je možné ukotvit do země na sloupy, popřípadě na stávající stavební prvky, např. stěna, sloupek atd..
  • Konstrukce této sluneční plachty je z hliníku lakovaného v 50 barvách (včetně strukturovaných) ze vzorníku pro markýzy v základní ceně, za příplatek v libovolné barvě ze vzorníku RAL.
  • Pro tyto sluneční plachty si můžete vybrat látku z více než 90-ti odstínů jednobarevnách akrylových látek, za příplatek z látek ACRYL PERFORA, ACRYL All Weather a REFLECT.

Venkovní žaluzie typu S

Venkovní žaluzie typu S je z technického a optického hlediska Hightlight stínicí techniky, k tomu přispívají lamely vysoce odolné větru.
Je opravdovým „všeumělem“ a postará se o optimální klima v místnosti:
Ochrana před horkem díky odrazu slunečních paprsků před fasádou, regulace dopadu světla nastavitelnými lamelami až do přitemnění, ochrana proti nepřízni počasí pevným uzavřením závěsu.
Lamely jsou vedeny ve vodicích lištách s plastovými vložkami, aby se tlumil zvuk při jejich pohybu.

Jedinečný je vzhled lamel: široká nabídka tvarů lamel a rozmanitost jejich barev dělají ze žaluzie AR 92 zajímavý prvek dotvářející fasádu.

ноутбук 2016сайт никосаbiol.com.ru mfx brokerkontur-yamal.ru vsemsmart реклама на окнахпиар и рекламапродвижение сайта стоимостьинформационная безопасность новостимунтян пасторкакой хорошийnikas кухняКонсульство республіки Австрія у Харкові.Карандашная техника в макияжеПульмонологическая диагностика в Германииheavy.worldparket-ukladkaноутбук acer интернет магазинпоисковый оптимизаторКонференция и выставка eCommerce пройдет 27 октября в Киеве.оргтехника ремонтбрандмауєрлобановский александрлобановский харьковinterpret language translatorсервисный центр по ремонту оргтехникиалександр лобановскийФильчаков прокурорсмартфон fly купитькитайский новый год датытовары для рыбалки украинадиски на авто купить в украине