ENERO roleta na baterie

Díky ENERO lze stisknutím tlacítka uvést rolety do pohybu a nastavit je v libovolné poloze – a to vše v naprosté tichosti § ENERO je bezdrátové, vystací si tedy bez elektrického prívodu i kabelového propojení – systém je integrovaný prímo do hrídele rolety § ENERO funguje na dálkové ovládání na úsporné standardní baterie, které jsou samozrejme soucástí dodávky pro první uvedení do provozu § ENERO lze stejne dobre ovládat i rucne tahem za látku § ENERO se dodává pro rolety, takže je k dispozici pro celkem

650 variant látek

 

Systém pocházející z USA, umožnující automatizaci a úsporu energie i pri ovládání rolet, který se muže pochlubit celou radou výhod.

Na úvod z ryze praktické stránky

§ ENERO nepotrebuje vlastní prívod elektriny ani kabelové propojení.

Celý systém je integrovaný prímo v hrídeli rolety a tím pádem neviditelný – ideální pro dodatecnou montáž.

§ Systém funguje na baterie po dobu peti let i déle a rídí se dálkovým ovládáním, které lze bezpecne uchovávat pomocí stenového držáku. ENERO lze stejne dobre ovládat i rucne tahem za látku.

Vynikající systém

Že se to darí, ukazuje nejen úspech ENERO u zákazníku po celém svete, ale i nejedno ocenení. V USA sklidil tento systém nedávno cenu za své technické kvality. I v tomto prípade byla vyzdvižena snadná instalace bez elektrikáre a skutecnost, že s instalací ani dodatecnou montáží nejsou spojeny žádné nárocnejší práce. „Mimochodem, dálkové ovládání je možné i pomocí vysílacky nebo iPadu.

A lze také programovat casy, což je velkou výhodou napríklad pro ochranu obytných prostor a nábytku pred slunecním svetlem a horkem“. Vícekanálové dálkové ovládání dokáže separátne ovládat až sedm rolet. ENERO tedy celkove sleduje trend „Smart Home“, kdy jsou jednotlivé domácí spotrebice propojeny po síti a lze je ovládat na dálku.

Technické kvality

Výrazný rozdíl oproti ostatním systémum spocívá hlavne v hlucnosti:

ENERO je tichounké a pohybuje roletami témer neslyšne – skutecná revoluce, která spolu s moderním designem úpravy oken ladí v dokonalé harmonii. Technika umožnující tichý chod navíc k potešení zákazníka zpusobuje, že baterie vydrží podstatne déle, než by se

predpokládalo: „Normálne musí takové systémy pohybovat celou hmotností rolety, což spotrebovává energii baterií. ENERO tuto hmotnost kompenzuje rafinovanou soustavou pružin – ta jednak zajištuje tiché ovládání a jednak výrazne méne zatežuje baterie“.

Bezpecné ovládání

Bez povšimnutí by nemela zustat ani další výhoda ovládání – nemá kabel, ale ani retízek: To je další plus pro bezpecnost obytných prostor práve pro malé deti. Pro komercní využití tak z tohoto pohledu prichází v úvahu i školy a materské školky.

Broker MFXmfx brokerполигон полигон работа никасvsemsmart создания брендареклама компанииdocsvision функциональныевидеокамера онлайнполигон ооостроительство сайтакомпрессор Днепропетровскдепутат лобановскийВолодимир мунтянвладимир мунтян служениеtranslate word document from english to spanishtennis first отзывыоптимизация википедиятрансформерылаги для полавзлом почты yandexвопросы при прохождении полиграфаникас отзывыцена на укладку ламинатановые планшеты 2016продвижение нового брендаДанильченко Юрий прокурорярославские дверипланшет microsoftмеждународные контейнерные перевозки грузовскачать игры для android планшета