ENERO roleta na baterie

Díky ENERO lze stisknutím tlačítka uvést rolety do pohybu a zastavit je v libovolné poloze – a to vše v naprosté tichosti. ENERO je bezdrátové, vystačí si tedy bez elektrického přívodu i kabelového propojení – systém je integrovaný přímo do hřídele rolety. ENERO funguje na dálkové ovládání na úsporné standardní baterie, které jsou samozřejmě součástí dodávky pro první uvedení do provozu. ENERO lze stejně dobře ovládat i ručně tahem za látku. ENERO se dodává pro rolety, takže je k dispozici pro celkem 650 variant látek.

Systém pocházející z USA, umožňující automatizaci a úsporu energie i při ovládání rolet, který se může pochlubit celou řadou výhod.

Na úvod z ryze praktické stránky:

ENERO nepotřebuje vlastní přívod elektřiny ani kabelové propojení.

Celý systém je integrovaný přímo v hřídeli rolety a tím pádem neviditelný – ideální pro dodatečnou montáž.

Systém funguje na baterie po dobu pěti let i déle a řídí se dálkovým ovládáním, které lze bezpečně uchovávat pomocí stěnového držáku. ENERO lze stejně dobře ovládat i ručně tahem za látku.

Vynikající systém

Že se to daří, ukazuje nejen úspěch ENERO u zákazníku po celém světě, ale i nejedno ocenění. V USA sklidil tento systém nedávno cenu za své technické kvality. I v tomto případě byla vyzdvižena snadná instalace bez elektrikáře a skutečnost, že s instalací ani dodatečnou montáží nejsou spojeny žádné náročnější práce. „Mimochodem, dálkové ovládání je možné i pomocí vysílačky nebo iPadu. A lze také programovat časy, což je velkou výhodou například pro ochranu obytných prostor a nábytku před slunečním světlem a horkem“. Vícekanálové dálkové ovládání dokáže separátně ovládat až sedm rolet. ENERO tedy celkově sleduje trend „Smart Home“, kdy jsou jednotlivé domácí spotřebiče propojeny po síti a lze je ovládat na dálku.

Technické kvality

Výrazný rozdíl oproti ostatním systémům spočívá hlavně v hlučnosti:

ENERO je tichounké a pohybuje roletami téměř neslyšně – skutečná revoluce, která spolu s moderním designem úpravy oken ladí v dokonalé harmonii. Technika umožňující tichý chod navíc k potěšení zákazníka způsobuje, že baterie vydrží podstatně déle, než by se předpokládalo: „Normálně musí takové systémy pohybovat celou hmotností rolety, což spotřebovává energii baterií. ENERO tuto hmotnost kompenzuje rafinovanou soustavou pružin – ta jednak zajištuje tiché ovládání a jednak výrazně méně zatěžuje baterie“.

Bezpečné ovládání

Bez povšimnutí by neměla zůstat ani další výhoda ovládání – nemá kabel, ale ani řetízek: To je další plus pro bezpečnost obytných prostor právě pro malé děti. Pro komerční využití tak z tohoto pohledu přichází v úvahu i školy a mateřské školky.

александр лобановскийbiol.com.ru полигон отзывыникас харьковотзывы полигонdoctor2 лобановский супермаркет класскомплексное продвижение сайтовкистипрофессиональный наборкатер в арендуполиграф защита отзывыgogle adwordsмодная одежда в картинкахhttps://il.topodin.com/seo/post/vnutrennyaya-dorabotka-sajtaдетектор лжи фотоооо полигон киев отзывыпрограмма для взломаустройство картриджа лазерного принтералобановский александр отзывымашина на радиоуправлениеwirelesskeyviewмунтян возрождение киевосушитель газапрограмма для взлома вай-файavetesla.ruуслуги оптимизации web сайтаtopcargo разводэлектрокотел для отопления домана каком языке говорят в тайванекак готовить узбекский плов видеоиндия стоимость путевки